Bahçe | Tavsiyeler | Pratik Bilgiler | Proje Teknikleri | Tasarımlar |
 
 Proje Teknikleri
 

Kendi Bahçenizi Tasarlayın 5
31.1.2014  
Son olarak Sistemin Kontrol elemanları olan vanalar ve kontrol ünitelerini , sistemi birleştirmemiz için gerekli olan ek parçaları bu bölümde bulabilirsiniz.

Kendi Bahçenizi Tasarlayın 4
31.1.2014  
Diğer bölümlerde detaylı bir şekilde açıkladığımız sulama yöntemlerini bu bölümde nasıl sistem haline getirebileceğimiz hakkında daha teknik bilgiler bulunmakta.

Kendi Bahçenizi Tasarlayın 3
30.1.2014  
Sprink kullanımı detayları ve sprink çeşitleri , ayrıca yağmurlama sulama yöntemi için dikkat edilmesi gereken detaylar ile bahçenizin çim alanlarının sulama sistemini tasarlayın.

Kendi Bahçenizi Tasarlayın 2
29.1.2014  
Bu bölümde, daha önce kısaca değindiğimiz damla sulama, mikro sulama ve toprak altı damla sulama hakkında daha detaylı açıklamalar bulabilir, ürün görsellerine tıklayak bahce's deki ürünlere ulaşabilirsiniz.

Kendi Bahçenizi Tasarlayın
28.1.2014  
Merhaba, Kendi bahçenizi tasarlayın başlığı altında oluşturduğumuz bu yazıyı beş ana bölüm altında topladık. Bu ilk bölüm kendi bahçemizi basitçe tasarlayabilmemiz için öncelikle kullanabileceğimiz su kaynakları hakkında kısaca bilgiler içeriyor. Daha sonra bahçemizin kapsadığı tüm unsurları bir vaziyet planına aktarabilmemiz, basitçe projeleme aşamasına geçmeden önce bahçemizin hangi sulama yöntemine ihtiyacı olduğunu belirleyebilmemiz için gerekli detaylar aynı şekilde bu bölümün içinde bulunmakta.
1
 
Bahces Blog Hakkında
Bahçenizin İhtiyacı olan her şey artık kapınızda…
SGS Su ve Gaz Sist. Malz. Tic. Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilen yeni alışveriş siteniz Bahces.Com, Bahçeye yön veren markaların sahip olmak istediğiniz tasarımlarını size indirimli fiyatlarla sunuyor. Bahces.Com’a üye olarak hiç kimseden alamayacağınız tekliflerle karşılaşacak ve dünya markalarıyla Yaptığı özel anlaşmalardan faydalanacaksınız.

“Yeşil Düşün"
 
Bahces Sosyal Medya
 
Bahces İletişim

0216 634 05 59

 

SGS SU VE GAZ SİST.MALZ.TİC.LTD.ŞTİ.
Yamanevler Mah. Küçüksu Cad.
NO:49/A Ümraniye/İstanbul

 
destek@bahces.com
www.bahces.com

 Üyelik Başvurusu İçin Tıklayınız

 

Copyright © 2013 - Bahces. Tüm Hakları Saklıdır.