Bahçe | Tavsiyeler | Pratik Bilgiler | Proje Teknikleri | Tasarımlar |
 
 Bahçe
 

Kışa Girmeden Bahçe Bakımınızı Yapın
7.11.2013  
Bahçenizdeki bitkilerin kış koşullarına daha dayanıklı olabilmeleri için Kasım Ayında bakımlarını yapmalısınız. Bitkilerinizi kışa hazırlamak için ihtiyacınız olan bahçe aletlerinizin hepsi bahces.com'un geniş ürün yelpazesinde mevcut pratik bahçe aletleri sayesinde bitkileriniz kışa daha iyi hazırlanacak ve bahar geldiğinde çok daha güzel görünecekler

Baharın Müjdeleri
11.3.2013  
İlkbahar 21 Mart’ta başlar. Ancak, baharın müjdecileri genellikle bundan birkaç hafta önce belirir. Şubat sonu ve Mart başından itibaren ilk açan çiçekler bize önümüzdeki bahar günleri için heyecanlı bekleyişi anımsatır. Uzun, soğuk ve karanlık kış aylarından sonra bahar, doğaya yeni bir hayat getirir. Günler uzar, çiçekler açmaya başlar, ağaçlar ve çalılar yeniden filizlenir ve hayvan dünyası kış uykusundan uyanmaya başlar.

İlkbahar Soğanlarının Zamanı Geldi!
11.3.2013  
Kardelenler, çiğdemler ve sümbüller ilkbaharda rengarenk güzelliklerini sergileyen ilk çiçeklerdir. Bu değerli hazineleri toprağa yerleştirmenin şimdi tam zamanıdır.
1
 
Bahces Blog Hakkında
Bahçenizin İhtiyacı olan her şey artık kapınızda…
SGS Su ve Gaz Sist. Malz. Tic. Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilen yeni alışveriş siteniz Bahces.Com, Bahçeye yön veren markaların sahip olmak istediğiniz tasarımlarını size indirimli fiyatlarla sunuyor. Bahces.Com’a üye olarak hiç kimseden alamayacağınız tekliflerle karşılaşacak ve dünya markalarıyla Yaptığı özel anlaşmalardan faydalanacaksınız.

“Yeşil Düşün"
 
Bahces Sosyal Medya
 
Bahces İletişim

0216 634 05 59

 

SGS SU VE GAZ SİST.MALZ.TİC.LTD.ŞTİ.
Yamanevler Mah. Küçüksu Cad.
NO:49/A Ümraniye/İstanbul

 
destek@bahces.com
www.bahces.com

 Üyelik Başvurusu İçin Tıklayınız

 

Copyright © 2013 - Bahces. Tüm Hakları Saklıdır.